طراحی گرافیکی محصولات

طراحی گرافیکی محصولات

طراحی گرافیکی محصولات

سعی بر این داریم تا مشتریان پس از دریافت سفارش خود علاوه بر حس رضایت از محصول دریافتی ، از این که این شرکت را برگزیده اند احساس رضایت کنند و ما را به دوستان خود پیشنهاد کنند. مشتریان ما کسانی هستند که همواره کیفیت را برای ادامه ی مسیر خود امری اجتناب ناپذیر می دانند. ما سعی داشته ایم تا بتوانیم از جدید ترین متد های طراحی و سبک های متفاوت طراحی این نیاز مشتریان را به نحو احسن پاسخ دهیم.

کیفیت امریست که در تک تک بنیاد های یک مجموعه باید متجلی باشد. از تاریخ قرارداد ها تا ثبت سفارش و اجرای پروسه ی طراحی این کیفیت است که حس رضایت مشتریان ما را بیش از پیش بر می انگیزد.

ترکیب بندی امری مهم در طراحی گرافیک

ترکیب بندی یا به زبان فرانسه Composition (کمپوزیسیون) به معنای تنظیم فضای بخش می باشد. در ترکیب بندی باید اصول ترکیب بندی را رعایت نمود. ممکن است هر طرحی مورد پسند شما یا طراح نباشد ولی توجه کنید که اصول طراحی و ترکیب بندی باید با استاندارد جلو رود تا در هنگام چاپ و استفاده از خروجی دچار اشکال نشوید. متن، عکس و سایر محتوا هر کدام عناصری هستند که باید در جایگاه خود قرار بگیرند.

طراح موظف است با نظم بخشیدن و ترکیب کردن محتوا طراحی شما را سازماندهی کند به طوری که عامه پسند و جذاب باشد و با استفاده از اشکال هندسی(مربع، دایره، مستطیل، لوزی و دیگر اشکال ) به محتوای  شما نظم و ترتیب دهد.

برای داشتن طرحی جذاب و مخاطب پسند نیاز است از تایپ و گرافی، هنرهای بصری و تکنیک های صفحه آرایی استفاده کرد.

از تایپوگرافی می توان برای طراحی کاتالوگ، طراحی لوگو، طراحی بروشور، طراحی ست اداری، طراحی پوستر، طراحی جعبه، طراحی لیبل، طراحی بیلبورد تبلیغاتی و حتی طراحی سایت نیز استفاده نمود.

یکی از اقلام پر کاربرد بروشور می باشد.در صورتی که تعداد محصولات شما به اندازه ایی نباشد که بخواهید برای آن کاتالوگ چاپ کنید.بروشور گزینه ی مناسبی برای ارائه ی محصولات شما خواهد بود.بروشورها در ابعاد مختلفی مورداستفاده میگیرند.شما میتوانید از بروشور برای مشخص کردن یک روند کاری,یک سازو کار مرحله ایی یا ارائه ی محصول خود استفاده کنید. در طراحی بروشور نکته ایی که حائز اهمیت می باشد سایز و ابعاد کار شما است.طراحی بروشور یکی از ساده ترین راه ها برای جذب مخاطب می باشد.بروشور شما هرچه متن کمتری داشته باشد و اساس آن تصویر باشد می تواند در زمان کمی ,اطلاعات کافی از کسب و کار شما راه های ارتباطی شما و محصولات  شخصی کار ارائه میکنید را در اختیار مخاطب قرار دهد.

طراحی لوگو

در نگاه اول طراحی لوگو یا نشانه یکی از مهمترین عناصر ارتباط شما با مشتریانتان است. ارتباطی صریح ، سریع و خلاق که در وهله اول احساس بیننده را نسبت به شما بر می انگیزد. این ارتباط باید به گونه ای باشد که موارد زیر را به صورت کامل پوشش دهد تا موفق تلقی شود :

  • تامین نیاز های بصری چشم ( اعم از رعایت تناسبات ، رنگ و … )
  • انتقال مفهومی خاص به روشی جذاب ( خلاقیت )
  • متوجه ساختن بیننده از حیطه کاری شما یا نام تجاریتان

 بخش دوم طراحی لوگو استاندارد نیز به شرح زیر است:

  • قابلیت تطابق در هر یک از اوراق شما ( سربرگ ، کارت ویزیت و … )
  • رعایت اصول زیبایی شناختی و پرهیز از تقلید
  • لوگو باید خود به عنوان یک اثر هنری دارای جذابیت های منحصر به فردی باشد

همان طور که مشخص است اگر از نگاهی سطحی بخواهیم گذر کنیم و وارد بطن طراحی Logo شویم می بینیم که در طراحی یک لوگو باید عناصر زیادی رعایت شود. فراموش نکنید که لوگوی شما نشان دهنده بینش شما در زمینه کاریتان است. خوانایی ، رسایی ، گیرایی و خلاقانه تر بودن از ارکان اصلی طراحی یک لوگوی موفق است .

تدابیر برای لوگوی شما

ابتدا نیاز های شما را به صورت دقیق مورد توجه قرار می دهیم. با توجه به نیاز های کاریتان شروع به فرآیند طراحی می کنیم. ابتدا با توجه به زمینه کاری شما شروع به ایده پردازی  می کنیم. ایده ها را تبدیل به طرح می کنیم و سپس از میان آنها بر اساس معیار های اصلی طراحی آنها را انتخاب کرده و سپس اجرا می کنیم.

Manaslu.png
Me..png
Parisian..png
Liès-Luisa-García.png
Lobster..png
Edgewater..png
Physiocare..png
Lobster..png

طراحی بروشور

ما برای طراحی بروشور شما برنامه ی دقیقی داریم.اطلاعات خود را به ما بسپارید و طی مدت تعیین شده فایل خود را قبل ازچاپ.به صورت واقعی ببینید.ما در شرکت فن آوری داده های نهایت در فایل های به اصطلاح  پرست (mockup)استفاده می کنیم.این کارباعث می شود تا قبل از چاپ ایرادات کار مشخص شود و بهره وری بروشور را بیشتر میکند.بهره وری شامل طول مور بروشور,تسهیل در مطالعه ی آن و جلوه ی بصری می باشد.بخشی از طول عمر چاپی شما بستگی به نوع طراحی آن دارد به طور مثال کتابی که نوشته های آن متمایل به وسط باشد باعث می شود تا مخاطب فشاربیشتری به کتاب بیارد و مشکلاتی نظیر ورق ورق شدن و از بین رفتن زودتر آن کتاب را پیش بیاورد.طراحی بروشور به گونه ایی باشد که اطلاعات شما که نیاز به دسترسی بیشتری دارند, در جلد یا پشت جلد آن گنجانده شود تا از بازو بسته شدن مکرر بروشور شما جلوگیری شود و نهایتا دیر تر از بین برود.

رنگ بندی در بروشور

رنگ بندی در بروشور شما میتواند جذابیت آن را بیشتر کند.معمولا رنگ های آرام مانند طیف سبز یا آبی میتواند احساس اطمینان بیشتری به مخاطب القا کند.لازم است این رنگ ها با یک رنگ مکمل ترکیب شوند تا بتوانیم فشار بصری را روی نقاط حساس بروشور کنترل کنیم.به طور مثال لازم است متن ها کمتر به چشم بیایند و جلوه ی تصویری و لوگوی شما بیشتر شود.رنگ ها اهرم کنترل چشم بر روی یک طرح می باشند.به استفاده از این اهرم می توانیم مسیر بررسی چشم را بر اساس برنامه ی خودمان تنظیم کنیم تا بنویسیم حس بهتر و صحیح تری از کارمان را در ذهن مخاطب القا کنیم.

s
k
14
21
logo-2.png

352

پروژه های تایید شده

120

مشتری ثابت

17

جوایز از مراکز مختلف

10

سال تجربه