دپارتمان طراحی

دپارتمان طراحی

دپارتمان طراحی

قصد دارید در بازار داغ رقابتی کسب و کار خود موفق باشید؟ آنچه شما امروز نیاز دارید تا مشتریان خود را افزایش دهید، طراحی سایت حرفه ای است که حاوی اطلاعات مفیدی برای مخاطبان کسب و کار شما باشد که به راحتی بتوانید آنها را جذب کرده و به مشتری وفادار خود تبدیل کنید. با خدمات طراحی وب سایت شرکت نهایت ، میزان مشارکت و رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهید.

طراحی نرم افزار تحت وب

برنامه تحت وب به برنامه هايي گفته ميشود که براي انجام امور مختلف به صورت آنلاين طراحي و ساخته شده اند. اين برنامه ها که معمولا با يکي از زبان هاي PHP, ASP.NET و Java ساخته ميشوند روي سرور قابل اجرا هستند.
برنامه هاي تحت وب به دليل سادگي و قابل دسترس بودن در طول شبانه روز داراي طرفداران بسياري هستند. براي استفاده از اين برنامه ها تنها کافي است که کاربر به اينترنت و يک مرورگر دسترسي داشته باشد.
در واقع زماني که شما به يک سايت متصل ميشويد و به انجام اموري مانند ارسال ايميل، خريد آنلاين، سيستم حسابداري، امور بانکي و … ميپردازيد با يک برنامه تحت وب در حال کارکردن هستيد. به طور مثال Yahoo! Mail يا Gmail برنامه هاي تحت وبي هستند که کاربران آنها در هر زمان ميتوانند به صورت آنلاين به ايميل هاي خود دسترسي داشته باشند و آنها را مديريت کنند. اما برنامه هاي تحت ويندوز به صورت آفلاين هستند و براي برنامه يا روند خاصي در ويندوز طراحي شده اما ممکن است اينگونه برنامه ها هم به صورت سرور و تحت شبکه هم اجرا شوند. حتي مي توان اين سرور را به صورت مجازي در اينترنت قرار داد و ارسال و دريافت اطلاعات به صورت اشتراکي در آن مديريت کرد